איציק, אני משוכנע שתמשיך לעשות חייל בתחום ותשמש כפורץ דרך בארגונים בהם תהיה מעורב. הפעילות שלך, נמצאת לטעמי בחזית טכנולוגיית הניהול ותואמת את המציאות הנוכחית. זאת בניגוד לטכנולוגיות אחרות, שלעיתים מנוגדות לאופי האנושי, והופכות למאולצות. קל להזדהות עם הדרך שלך ולהפוך אותה לאורח חיים אותו ניתן לקחת מהעבודה הביתה ולהנחילו לבני המשפחה. כמנכ"ל, המחויב לתוצאות עסקיות, מצאתי בדרכך אמצעי יעיל להשגת המטרות המדידות הבאות לידי ביטוי במאזני החברה. 

חיים רוגטקה
מנכ"ל צ'יליון ישראל

 מבוך ולבירינט הם שני כלים חזקים שבעזרתם ניתן לקבל תמונת מראה שלמה ואמיתית על האדם, הדרך בה הוא חושב, מתנהג, ניגש לפתרון בעיות, כמו גם לאימון ולימוד כיצד לייצר חשיבה אחרת ורעיונות חדשים. השיטה הייחודית שפיתח מידן משתמשת במבוכים ולבירינטים ככלי אימון להתפתחות, קבלת החלטות, לקיחת אחריות. לגיבוש ושיתוף פעולה למנהלים, חברות וארגונים ולמטרות חינוך. 

שרית ליבנה אשכנזי
כתבת דה מרקר

 אני רוצה להודות לך על ההרצאה המרתקת: "רעיונות או לא להיות - לחשוב יצירתי ולייצר רעיונות ופתרונות חדשים וחדשניים, חדשנות / innovation - כלים וטיפים ", שהעברת לתושבי כפר הנגיד. ההרצאה הועברה על ידך בדרך חווייתית, מעניינת ומקצועית. נהנינו מאוד הן מהדרך בה הגשת את הדברים - עם דוגמאות ושיתוף חוויתי, והן מהידע הרב והבקיאות. תודה על הידע שחלקת אתנו, תודה על הכלים הפשוטים והקלים שחשפת אותנו אליהם לשימוש יום-יומי. אשמח אמליץ עלייך בחום בפני חברים ועמיתים, ונשמח לשמוע הרצאות נוספות. 

אפרת מלכין
ועדת קהילה ותרבות – כפר הנגיד

 המבוך האקולוגי הוא אתר ייחודי הממוקם במיקום ציורי, יפיפה ושקט. האתר פשוט, מזמין, טבעי ויפה ואינו חסר בדבר (ויש גם שירותים). הגענו לאתר להפעלה של מספר שעות, במסגרת השתלמות למערך המודיעין בשב"ס, לפיתוח החשיבה, היצירתיות וגיבוש חברתי. אין ספק שהשגנו את כל המטרות ואף מעבר לכך. המדריך איציק מידן שבנה במו ידיו את המקום בעל ידע נרחב, רהוט ומעניין הצליח לשמור על הקשב, לעורר סקרנות ועניין בקרב החניכים. המתקנים במתחם מיוחדים ובעלי ערך מוסף ליצירת גיבוש, שימור צוות, ערכים, טיפוח מנהיגות וחשיבה יצירתית. איציק דאג שלא יחסר לנו דבר והחניכים יצאו מרוצים, מאווררים, מלאי תובנות על עצמם, על תפקודם ועל החיים בכלל. 

מיכל ויצמן
רת"ח ניהול הדרכה, תקצוב ובקרה בשב"ס

 איציק הוא אדם שהמוטו שלו הוא חדשנות ולהבחין במה שבסביבתך שאתה לא מבחין בו ואפשר לעשות אתו הרבה. בתהליך איציק היה מאד יסודי, בחן ולמד את העסק, על כל ההיבטים והמרכיבים ואיך כל מרכיב פועל ומייצר. ואז יכולנו להבחין במקומות שבהם אני יכול להשקיע פחות מאמץ ולקבל תמורה גדולה יותר. הגדולה של איציק היא לא רק לחדש ולהמציא יש מאין ולהבין מה חסר. הדרך שבא ליווה היית בלתי מתפשרת. יכולתי לפנות לאיציק בכל פעם שדברים לא ברורים לי ומעל הכול איציק ביוזמתו יצר תקשורת ואפילו דחף על המשימות והצעדים שהחלטנו עליהם, בדק האם נעשו מה הבעיות שעוצרות, עצה נוספת. כשעלו לו רעיונות חדשים תקשר איתי: "איציק שמע חשבתי על...". דבר שלא מקובל וחסר מהיכרותי עם יועצים, ואיציק גדול בזה. הוא בלתי מתפשר, מבטיח ומקיים והולך עם זה עד הסוף. חשוב לי להגיד שאיציק אדם מאד ממוקד, תכליתי ונוגע ישר לנקודה, דבר שעוזר מאד לאדם כמוני. קיבלתי צמיחה במכירות ופנייה לשווקים שלא הייתי ער להם קודם שהם מאד טובים לי. בנושא המדריכים התחלתי לעשות דברים שנמנעתי, ששכחתי או שהזנחתי, דבר שהתחיל להניע מחדש את הגלגלי העסק. מאד ממליץ על הדרך של איציק ולנצל את היכולת הנדירה שיש לו כדי לקדם את עצמך ואת העסק שלך. איציק לוי הבעלים של אקוג'ים והמרכז הישראלי להליכה נורדית 

איציק לוי
הבעלים של אקוג'ם והמרכז הישראלי להליכה נורדית