סדנת יש מאין לעסקים קטנים

יצרן הרעיונות - איציק מידן


הכשרה חווייתית בת יום בפארק ייחודי באווירת לימוד ייחודית המאפשרת ליצירתיות לפרוץ החוצה  


הכשרת יום חווייתית בטבע, במתחם המבוך האקולוגי בשטחי כפר הנוער עיינות. בפתיחה אסביר את הצורך בחדשנות ובחשיבה יצירתית, את חשיבות החדשנות בעסק קטן ואעבור על מושגי יסוד. לאחר מכן תכנסו להתמודדות עם אתגרי מבוך ענק ולבירינט בטבע, ואתגרי חשיבה המגלמים כלי חשיבה יצירתית חשובים. תלקטו מידע על סוגי החדשנות הקיימים ותחשפו למשפטי מפתח המייצרים את ה- MINDSET  הנכון.


חוויית לימוד שתופנם ותחרט בתודעה דורשת סביבת לימוד ייחודית. שילוב המרכיבים מהם בנוי המבוך האקולוגי הם התמהיל האידיאלי ללמידה חוויתית ומשמעותית: פעילות בטבע באוויר פתוח, סביבה שקטה ורגועה, שילוב משימות הדורשות חשיבה יחד עם אתגרים פיסיים, מקום בו כל אחד מוצא למה להתחבר וחופש פעולה לפעול.


הפעילות במבוך ובלבירינט יחדיו משקפים כמראה את הדרך בה חושבים ומתנהגים. איך מתמודדים עם אתגרים, מכשולים, צומת דרכים, קבלת החלטות, תסכול ועוד. האם אנו מתבוננים או גם רואים, האם אנו יכולים לראות דברים מכיוונים אחרים, האם אנו מוכנים להתאמץ למען הצלחה ודברים נוספים שצריכים להוות חלק מה DNA של כל בעל עסק שבלעדיהם לא יוכל לפרוץ קדימה. לשמוע ולקרוא זה דבר אחד, לחוות חוויה שתכה בכם, תנער אתכם ותגרום לכם להבין - זה דבר אחר, וזו המומחיות שלי במבוך האקולוגי.לאחר הפעילות הפיזית נתכנס למפגש בו אנתח את פעילותכם במבוך, ואציג את הפתרון לאתגרים השונים. אציג בפניכם לפחות  7 כלי חשיבה - שיהוו מפתח לפיתרון כל בעיה. 

בעזרת הכלים שתרכשו אצלי תיגשו לכל בעיה בצורה חדשה מזו שעשיתם עד היום - מה שיהיה חיוני ליצירת שינויים בעסק שלכם, כדי להישאר תחרותיים ורלוונטיים בשוק שמשתנה ללא הרף, ולמציאת פתרונות יצירתיים לניצול מקסימלי של המשאבים שהשקעתם כבר בעסק.


הפעילות המסכמת של היום היא התמודדות חדשה עם אתגר ישן, שסיפקתם מתוך חיי העסק הנוכחי מבעוד מועד, באמצעות הכלים החדשים שרכשתם. זו הבדיקה אם הצלחתם למצוא רעיונות חדשים ובזמן קצר.

 

הכלים שתרכשו בהכשרה שלנו יהיו שימושיים ויניבו לכם תוצאות מעתה והלאה. כאשר משנים את צורת החשיבה ומיישמים את מה שתלמדו בפעילות, לא תיגשו לפתור בעיות ואתגרים באותה צורה כפי שעשיתם בעבר.

התייעלות, שימוש נכון במשאבים קיימים, מציאת פתרונות בזריזות רבה יותר ויצירת חדש בעסק, הם רק חלק מהתוצאות שבעלי עסקים משפרים לאחר החוויה הלימודית והשינוי המחשבתי שחוו ביום הזה. 

בונוסים: פגישת יעוץ איתי, וקבלת מנוי חינם לבלוג חודשי בו אציג כלי חשיבה חדשים.


לבדיקת תאריך הפעילות הקרובה וקבלת פרטים נוספים